Plastikiniai langai kaustyti aliuminiu

Plastikiniai langai (Iglo Energy Alucover) langai kaustyti aliuminio danga

Plastikiniai langai (Iglo Energy Alucover) langai kaustyti aliuminio danga pamažu stumia populiariausius, klasikinius baltus plastikinius langus. Aliuminė langų išorės danga leidžia lengvai prižiūrėti ir apsaugoti nuo geltonėjimo. PVC langų su aliuminio danga privalumai: yra įvairių spalvų, profilių formų ir net jų apdailos tekstūrų gausa – galime pasirinkti matines ar glotnias dangas, su blizgesiu ar be jo, netgi su tekstūruota medžio imitacija. Šiuo metu madingiausios spalvos yra šepetėliu valyta brangi metalą ir matinės metalinės dekoracijos. Be populiarių ir nesuskaitomų pilkų atspalvių, klientų susidomėjimą vis labiau laimi šiltos bordo, smaragdo, bežinės ir rudos tonacijos.

Puikiai įsilieja į aplinką PVC-aliuminio langai yra protingas  ir pigus sprendimas. Dabar nereikia nerimauti, ar langai atitiks pastato fasado estetiką. Dešimtys spalvų ir dizaino variantų atveria naujas architektūrines galimybes. Jei namuose turime medinio-aliuminio langus, jų derinimas su PVC langais su aliuminio danga (pvz., į vonios kambarį) bus dar lengvesnis, nes aliuminio išorinė paviršiaus yra vienoda abiem langu tipams.

Kiekvienas PVC langas kaustytas aliuminio danga (dar vadinamas PVC-aliuminio langu)  tipas taip pat atitinka aukščiausius saugumo standartus ir pasiekia geriausią šilumos ir garso izoliaciją. Verta paminėti, kad visų  langų šilumos pralaidumas Uw atitinka pasyviųjų standartus ir siekia žymiai mažesnes nei 0,8 W/m2K reikšmes!

Iglo_Energy_Alucover_plastikiniai_langai_kaustyti_aliuminiu