Mediniai langai

Pastaraisiais metais medinių langų paklausa ženkliai auga. Tai lemia vis didesnis žmonių susidomėjimas ekologiškais gaminiais ir sveikesne aplinka. Medinių langų gamyboje, apdirbimui naudojamos iš naturalių medžiagų pagamintos priemonės. Šiems langams naudojama tik kruopščiai atrinkta mediena – dažniausiai pušis, bet taip pat galima rinktis ąžuolą bei raudonmedį.
Gaminant medinius langus, mediena specialiu būdu, dygiais jungiama į atskirus medienos lamelius ir suklijuojama. Dėl sandarios ir taisyklingos geometrijos, į vieną elementą klijuotos įvarių krypčių medienos, šie langai eksplotacijos metu nepraranda patvarumo ir nesideformuoja. Gamybos procese naudojamos dažymo technologijos medžiui suteikia maksimalią apsaugą nuo drėgmės įsigėrimo ir neleidžia UV spinduliams pažeisti išorinio langų paviršiaus.

Šiuo metu populiariausios medinių langų sistemos yra Europinio ir Skandinaviško tipų.

Europiniai, tai solidūs į vidų atidaromi langai. Šie langai Jūsų būstui suteiks klasikinę estetinę išvaizdą bei komforto jausmą. Taip pat šie langai pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. Europinio tipo langai turi didesnius nei įprasta kampų užapvalinimus, dėl ko jie yra labiau apsaugoti nuo drėgmės ir purvo apnašų.
Mūsų siūlomi Europiniai langai pagal profilių plotį skirstomi į EURO 78, EURO 88, EURO 98. Atitinkamai nuo lango profilio storio priklauso jo garso ir šilumos izoliacinės savybės.

EURO 78

EURO 88

EURO 98

– Langų stiklinimas: nuo 40mm (EURO 78) iki 52mm (EURO 98) naudojant 3-ijų stiklų paketus.
– Medienos rūšys: Pušis, Ąžuolas, Meranti
– RAL spalvų paletė
– Galimybė komlpektuoti su aliuminio apdengimais.

Skandinaviški – tai novatoriški, modernūs langai. Kaip pavadinimas ir sako – šie langai labiausiai naudojami Skandinavijoje ir Anglijoje. Viena pagrindinių skandinaviškų langų savybių yra jų atidarymo kryptis. Šie langai atidaromi į lauką, kas leidžia juos pritaikyti platesnėms architektūros ir projektavimo galimybėms. Skandinaviškos langų sistemos taip pat pasižymi siauromis konstrukcijomis, dėl ko didesnis plotas aitenka stiklui ir tai leidžia į patalpas patekti daugiau saulės šviesos.

Šios sistemos puikiai tinka mediniams namams, pirtims, vasarnamiams, sodyboms, viloms.

– Galimi rėmo storiai: 95mm ir 115mm (praplatintas)
– Stiklinimas: iki 3-ijų stiklų, naudojant praplatintą rėmą
– Galimybė komplektuoti su aliuminio apdengimais
– Medienos rūšys: Pušis, Meranti
– RAL spalvų paletė