Kaip nesuklysti matuojant – vidaus palangės

Kaip nesuklysti matuojant – vidaus palangės

Nors statybos bei vidaus apdailos darbai tik įsibėgėja, praktiški vilniečiai mėgsta susiplanuoti iš anksto. Nors namų statyboms įtakoja ne šiltas oras, montuoti langus ar keisti juos jis netrukdo. Kaip netrukdo išsirinkti ir vidaus palangių matmenis bei spalvą. Tad kaip nesuklysti matuojant yra paprastas, bet praktiškas patarimas.

Kaip nesuklysti matuojant

Kiekvienas žino, kad tikslūs matmenys veda prie kokybiškų darbų. Dažnas, Vilniuje gyvenantis jaučiasi savarankišku, bet net ir tokiems pasitaiko atvejų suklysti. Kadangi tai gali nutikti kiekvienam iš mūsų, yra vienas, bet labai praktiškas patarimas kaip nesuklysti bandant išsimatuoti vidaus palanges. Vilniaus mieste yra pakankamai daug specialistų, kurie siūlo įvairių rūšių palangas, PVC, medines, MDP ar skardines. Vidaus palangėms yra siūlomi plastiko ar medžio gaminiai. Todėl tam, kad palangės lengvai „atgultų“ į savo vietą yra tikslūs matmenys. Ir kas gali išmatuoti tiksliau palangės montavimo erdvę, jei ne montuojantis meistras? Todėl neskaudinant sau galvos, galima užsisakyti išmatavimo paslaugą ir būti ramiems, kad palangių matmenys bus teisingi.

Paslaugos užsakymas

Pradedant nuoto, kad jau apsisprendėte, kokius langai bus montuojami Jūsų namuose nepriklausomai nuo to, daugiabutis tai ar individualios statybos namas, vidaus palanges Vilniuje taip pat galima pridėti prie tos pačios paslaugos. Kiekvienas profesionalus langų gamintojas turi ką pasiūlyti ir vilniečiams, kurie prie jų tikisi priderintų ir palangių. Todėl užsisakyti palangių išmatavimo paslaugą iš langų montuotojo yra dviguba nauda užsakovui.

  • Nereikės patiems matuoti palangių plokštumas bijant, kad galima suklysti. Juk palangės reiakalauja tam tikro užleidimo tiek į sienos pusę, tiek po langu. Todėl niekas geriau šio klausimo nebus paskaičiavęs nei montavimo meistras ar paslaugų suteikimo vadybininkas;
  • Sutaupysite ir lėšų, nes užsakant vidaus palanges kartu su langais, galima tikėtis ir nuolaidų, bei nemokamo išmatavimo paslaugos;
  • Jei Jums Jūsų laikas yra brangus plastikinės palangės Vilniuje bus užsakytas kartu su langais, kas leis sutaupyti begalę laiko, nes Jums teliks į namus įsileisti mesitrus, kad jie išmontuotu senus langus arba iškart pradėtų montuoti naujus.

Nepamirškite aptarti ir spalvą

Nors vidaus palangių Vilniuje yra kelios, pagrindine galima laikyti baltą. Greičuaisiai dėl šios spalvos suderinamumos ir su kitomis spalvomis, vilniečiai renkasi būtent baltą. Tačiau nereikia pamiršti, kad spalvų yra įvarių, todėl atitinkamai nuo vietos, kurioje norime sumontuoti palanges viduje galima rinktis rudą arba juodą. Spręsti Jums.

Vidaus palangės vilniečiams – praktiškai ir pigiau.